Maso, uzeniny a paštiky z farmy

Nabízíme Vám široký výběr masa, uzenin a paštik z farmy rodiny Němcovy. Maso je vakuově baleno s různou hmotností, uváděná cena je za 1 kg. Masa nabízíme několik druhů: králičí, kuřecí, vepřové i hovězí. Objednání: Při objednání do čtvrtka do 18 hod. bude zboží připraveno v úterý od 13 hod v dalším týdnu. Vyzvednutí je možné pouze v naší prodejn...

Nabízíme Vám široký výběr masa, uzenin a paštik z farmy rodiny Němcovy. Maso je vakuově baleno s různou hmotností, uváděná cena je za 1 kg. Masa nabízíme několik druhů: králičí, kuřecí, vepřové i hovězí. Objednání: Při objednání do čtvrtka do 18 hod. bude zboží připraveno v úterý od 13 hod v dalším týdnu. Vyzvednutí je možné pouze v naší prodejně nebo využitím rozvozu po Brně.

Více
na stránce
Zobrazeno položek 1 - 12 z 27
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.