O NÁS

Zdravá výživa byla krédem při samotném vzniku naší rodinné firmy PAMO již v roce 1995. Bylo to v období, kdy v naší společnosti začínal růst zájem o zdravé potraviny (potraviny bez přidaných barviv a konzervantů), které jsou pro lidské zdraví prospěšné.

 

Ve svém začátku se firma orientovala výhradně na import zdravé výživy, kterého v tom období náš trh nabízel omezené množství. Firma navázala nejen kontakty, ale získala i výhradní zastoupení od několika firem z Polska, Německa, Turecka, atp. Těmito výrobky doplňovala sortiment řadě velkoobchodů, které již svoji činnost rozvíjely.

 

Postupně firma rozšiřovala nabídku sortimentu zdravé výživy a to i od českých výrobců. Potraviny bez lepku, pro diabetiky, široký sortiment sušeného a lyofilizovaného ovoce - bez všech přidaných látek, farmářské výrobky a to jak mléčné, masné a uzeniny bez rychlosolí, atp. Nezapomínáme ani na dětmi oblíbené 100% ovocné šťávy a pyré, opět bez jakýchkoliv přidaných látek. Také sportovci zde naleznou proteinové potraviny.

 

Významné je otevření kamenné prodejny v Brně na ulici Palackého 45, kde najdete více než 2000 položek. Prodejna slouží také jako výdejní místo pro e – shop  Potraviny ke zdraví.

Potraviny ke zdraví nejsou jen logem, ale zachycují i naše hluboké přesvědčení, že základ zdravého života je to, co jíme.

 

Naší firemní vizí je – kvalita a poctivost