Události:

Zde naleznete informace o všech událostech a akcích na e-shopu Potraviny ke zdraví. Pokud nechce promeškat žádnou novinku související s naším e-shopem či prodejnou, sledujte náš facebook: www.facebook.com/Potravinykezdravi.

 

Leden 2023:

Od 1.1.2023 je zrušena možnost nakupovat zboží přes e-shop. Pokud si přejete objednat produkty z naší prodejny zdravé výživy, napište nám na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz

 

Březen - duben 2020:

I v průběhu nouzového stavu v ČR zůstává naše prodejna otevřena! Nově nabízíme antibakteriální gely na ruce.

  

Březen 2017: Ke každému nákupu nad 300 Kč nyní dostanete dárek!

Máme pro Vás novou akci! Ke každému nákupu v ceně vyšší než 300 Kč (cena počítána bez dopravy) dostanete dárek. Akce platí na objednávky z internetového obchodu a končí 31.3.2017. O přiložení dárku k vaší objednávce Vás informujeme e-mailem. 

 

Tento týden (7.11 - 11.11.2016) sleva 10% na vše!

Na tento týden (7.11 - 11.11.2016) jsme pro Vás připravili slevu 10% na veškerý sortiment na našem e-shopu. Zboží si můžete zdarma vyzvednout v naší prodejně nebo můžete využít rozvozu po Brně, případně poslání poštou. Doufáme, že se Vám tato akce bude líbit, a že zde naleznete potraviny, které hledáte.

 

Každý týden nová sleva!

Připravili jsem pro Vás na každý týden nové slevy. Neváhejte a nakupte si zdravé potraviny v naší prodejně se slevou až 30%. Prodejna zdravé výživy Palackého třída 45, Brno.

Akce zdravé výživy v NC Královo Pole.

O víkendu 1.-2.10.2016 jsem se zúčastnili akce v nákupním centru Královo pole v Brně. V našem stánku se zdravou výživou jste mohli ochutnat naše výrobky a nakoupit si je za akční ceny. Velký zájem byl také o zdravé recepty, které si můžete stáhnout zde

Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, sledujte náš facebook: www.facebook.com/Potravinykezdravi