Mléčné výrobky z farmy

Nabízíme Vám široký výběr mléčných výrobků z farmy rodiny Němcovy. Tyto výrobky jsou vyrobeny výhradně z jejich vlastního mléka, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou (není použito sušené mléko!). Při krmení zvířat je kladen důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva). Objednání: Při objednání do čtvrt...

Nabízíme Vám široký výběr mléčných výrobků z farmy rodiny Němcovy. Tyto výrobky jsou vyrobeny výhradně z jejich vlastního mléka, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou (není použito sušené mléko!). Při krmení zvířat je kladen důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva). Objednání: Při objednání do čtvrtka do 18 hod. bude zboží připraveno v úterý od 13 hod v dalším týdnu. Vyzvednutí je možné pouze v naší prodejně nebo využitím rozvozu po Brně.

Více
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.