Mléčné výrobky z farmy

Nabízíme Vám široký výběr mléčných výrobků z farmy rodiny Němcovy. Tyto výrobky jsou vyrobeny výhradně z jejich vlastního mléka, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou (není použito sušené mléko!). Při krmení zvířat je kladen důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva). Objednání: Při objednání do čtvrt...

Nabízíme Vám široký výběr mléčných výrobků z farmy rodiny Němcovy. Tyto výrobky jsou vyrobeny výhradně z jejich vlastního mléka, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou (není použito sušené mléko!). Při krmení zvířat je kladen důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva). Objednání: Při objednání do čtvrtka do 18 hod. bude zboží připraveno v úterý od 13 hod v dalším týdnu. Vyzvednutí je možné pouze v naší prodejně nebo využitím rozvozu po Brně.

Více
na stránce
Zobrazeno položek 1 - 12 z 26
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.