Lyofilizované ovoce

Proces lyofilizace (sušení mrazem) je nejšetrnějším postupem sušení potravinářských produktů. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma a hlavně vitamíny a minerály. Naše lyofilizované ovoce je čistě přírodní produkt bez přidaných látek. Budete překvapeni jeho lahodnou chutí a křupáním při každém soustu. Lyofi...

Proces lyofilizace (sušení mrazem) je nejšetrnějším postupem sušení potravinářských produktů. Lyofilizované ovoce si v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma a hlavně vitamíny a minerály. Naše lyofilizované ovoce je čistě přírodní produkt bez přidaných látek. Budete překvapeni jeho lahodnou chutí a křupáním při každém soustu. Lyofilizované ovoce dovážíme z Německa a Polska, v případě zájmu Vám rádi zašleme velkoobchodní ceník.

Více
 • Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: jahody lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%.

  88,00 Kč
 • Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: maliny lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%.

  95,00 Kč
 • Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: ostružiny lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%.

  95,00 Kč
 • Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: borůvky lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%.

  95,00 Kč
Zobrazeno položek 1 - 4 z 4
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.