BIONE

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika Bione je charakteristická důrazem na maximální funkčnost použitých surovin, vysoký obsahem hlavních účinných látek a jednoduchostí složení jednotlivých výrobků, které neobsahují žádné nadbytečné a zatěžující látky. Produkty označené značkou BIO neobsahují žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, parabe...

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika Bione je charakteristická důrazem na maximální funkčnost použitých surovin, vysoký obsahem hlavních účinných látek a jednoduchostí složení jednotlivých výrobků, které neobsahují žádné nadbytečné a zatěžující látky. Produkty označené značkou BIO neobsahují žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, parabeny a další potenciálně škodlivé látky. Produkty jsou zaváděny s využitím nejnovějších poznatků biotechnologie a nejsou testovány na zvířatech.

Více
na stránce
Zobrazeno položek 13 - 24 z 34
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.