BIONE

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika Bione je charakteristická důrazem na maximální funkčnost použitých surovin, vysoký obsahem hlavních účinných látek a jednoduchostí složení jednotlivých výrobků, které neobsahují žádné nadbytečné a zatěžující látky. Produkty označené značkou BIO neobsahují žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, parabe...

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika Bione je charakteristická důrazem na maximální funkčnost použitých surovin, vysoký obsahem hlavních účinných látek a jednoduchostí složení jednotlivých výrobků, které neobsahují žádné nadbytečné a zatěžující látky. Produkty označené značkou BIO neobsahují žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, parabeny a další potenciálně škodlivé látky. Produkty jsou zaváděny s využitím nejnovějších poznatků biotechnologie a nejsou testovány na zvířatech.

Více
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.