• Složení: Semena chia.Může obsahovat stopy arašídů a sezamu. Země původu: Paraquay. Skladování: Skladujte při teplotě do 30°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 30 %. Použití: K přímé spotřebě - do müsli, kaší, jogurtů. Vhodné do pečiva, k zahušťování nebo výrobě chia pudingu.

  26,00 Kč
 • Prodej Akce!

  Složení: Semena chia.Může obsahovat stopy arašídů a sezamu. Země původu: Paraquay. Skladování: Skladujte při teplotě do 30°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 30 %. Použití: K přímé spotřebě - do müsli, kaší, jogurtů. Vhodné do pečiva, k zahušťování nebo výrobě chia pudingu.

  79,20 Kč 99,00 Kč
 • Složení: semena tykve loupaná. Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%. Použití: K přímé spotřebě.

  66,00 Kč
 • Složení: sezamové semeno - olejnaté semeno*.* alergen Země původu: Indie. Skladování: Skladujte při teplotě 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Použití: K přímé spotřebě.

  17,00 Kč
 • Složení: loupaný sezam* - olejnaté semeno.* alergen Země původu: Indie.Skladování: Skladujte při teplotě do 20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%.Použití: K přímé konzumaci.

  17,00 Kč
 • Složení: len zlatý- olejnaté semeno. Země původu: Maďarsko.Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti do 70%. Nevystavovat přímému slunečnímu záření.Použití: K přímé spotřebě. Tento produkt, který je užíván již celá staletí. Ořechová chuť může přispět k lahodnosti řady pokrmů. Pokud semínko namelete, uchovejte v lednici max. 30 dní.

  18,00 Kč
 • Rostlinné semínko jednodruhové. Složení: konopné semeno neloupané Země původu: Česká republika.

  27,00 Kč
 • Složení: loupaná semena konopí. Země původu: Čína Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti do 70%. Nevystavovat přímému slunečnímu záření. Použití: K přímé spotřebě. Můžete konzumovat samostatně, pečené nebo lze přidat do jogurtů, müsli, pečiva či dle chuti.

  70,00 Kč
 • Složení: mák modrý - olejnaté semeno. Země původu: Česká republika. Skladování: Skladujte při teplotě do 20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Použití: K přímé spotřebě.

  54,00 Kč
Zobrazeno položek 1 - 9 z 9
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.