Antibakteriální gel, sprej, tonikum

Nově nabízíme antibakteriální gely, spreje a tonika. Tyto přípravky obsahují desinfekční přísadu, která potlačuje většinu bakterií, plísní, virů a lze je použít na ruce i různé předměty. Dále nabízíme přírodní osvěžovač vzduchu Eukalyptus, který je známý svými výraznými antiseptickými účinky. Napomáhá k uvolnění dýchacích cest, pročišťuje a zvlh...

Nově nabízíme antibakteriální gely, spreje a tonika. Tyto přípravky obsahují desinfekční přísadu, která potlačuje většinu bakterií, plísní, virů a lze je použít na ruce i různé předměty. Dále nabízíme přírodní osvěžovač vzduchu Eukalyptus, který je známý svými výraznými antiseptickými účinky. Napomáhá k uvolnění dýchacích cest, pročišťuje a zvlhčuje vzduch. Vhodný k rychlé dezinfekci prostor, oblečení a neutralizaci nepříjemných pachů.

Více
Zobrazeno položek 1 - 4 z 4
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.