Cannaderm

Kosmetika Cannaderm jako první v České republice využívá léčivých účinků konopného oleje. Cannaderm nepoužívá při výrobě žádná syntetická barviva ani parfémy a výrobky nejsou testovány na zvířatech. Většina produktů značky Cannaderm obdržela certifikace CPK (certifikovaná přírodní kosmetika), případně CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky še...

Kosmetika Cannaderm jako první v České republice využívá léčivých účinků konopného oleje. Cannaderm nepoužívá při výrobě žádná syntetická barviva ani parfémy a výrobky nejsou testovány na zvířatech. Většina produktů značky Cannaderm obdržela certifikace CPK (certifikovaná přírodní kosmetika), případně CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu této kosmetiky.

Více
Zobrazeno položek 1 - 7 z 7
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.