Sezamky a chalvy

Sezamové výrobky (sezamky a chalvy) jsou oblíbené již po mnoho staletí, díky léčivým účinkům sezamového semene. Sezam obsahuje velké množství zdraví prospěšných minerálních látek, vitamínů (zejména E a B) a nenasycených mastných kyselin. Mezi výjimečné vlastnosti sezamových výrobků patří velmi dlouhá trvanlivost i při vysokých teplotách.  Jsme v...

Sezamové výrobky (sezamky a chalvy) jsou oblíbené již po mnoho staletí, díky léčivým účinkům sezamového semene. Sezam obsahuje velké množství zdraví prospěšných minerálních látek, vitamínů (zejména E a B) a nenasycených mastných kyselin. Mezi výjimečné vlastnosti sezamových výrobků patří velmi dlouhá trvanlivost i při vysokých teplotách.  Jsme výhradní dovozci sezamek a chalvy do České republiky. V případě zájmu Vám rádi zašleme velkoobchodní ceník.

Více
na stránce
Zobrazeno položek 1 - 12 z 19
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.