Sušené ovoce, ořechy, semena

Nabízíme Vám široký výběr sušeného ovoce, ořechů, mandlí a semen. Většina našeho sušeného ovoce je bez přidaných látek, tzn. bez konzervantů, bez oxidu siřičitého i bez cukru. Velmi oblíbené je lyofilizované ovoce, které si díky sušené mrazem v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma, vitamíny a minerály a je charakteristické křupav...

Nabízíme Vám široký výběr sušeného ovoce, ořechů, mandlí a semen. Většina našeho sušeného ovoce je bez přidaných látek, tzn. bez konzervantů, bez oxidu siřičitého i bez cukru. Velmi oblíbené je lyofilizované ovoce, které si díky sušené mrazem v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma, vitamíny a minerály a je charakteristické křupavou strukturou. 

Více
na stránce
Zobrazeno položek 37 - 48 z 74
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.