Sušené ovoce, ořechy, semena

Nabízíme Vám široký výběr sušeného ovoce, ořechů, mandlí a semen. Většina našeho sušeného ovoce je bez přidaných látek, tzn. bez konzervantů, bez oxidu siřičitého i bez cukru. Velmi oblíbené je lyofilizované ovoce, které si díky sušené mrazem v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma, vitamíny a minerály a je charakteristické křupav...

Nabízíme Vám široký výběr sušeného ovoce, ořechů, mandlí a semen. Většina našeho sušeného ovoce je bez přidaných látek, tzn. bez konzervantů, bez oxidu siřičitého i bez cukru. Velmi oblíbené je lyofilizované ovoce, které si díky sušené mrazem v maximální míře zachovává svou původní texturu, aroma, vitamíny a minerály a je charakteristické křupavou strukturou. 

Více
na stránce
 • Prodej Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: jahody lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%. Nově balené ve vakuovém znovuuzavíratelném obalu!

  25,20 Kč 28,00 Kč
 • Prodej Akce!

  BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: maliny lyofilizovanéZemě původu: Polsko, Německo Skladujte v suchu při teplotě do 23°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%. Nově balené ve vakuovém znovuuzavíratelném obalu!

  25,20 Kč 28,00 Kč
 • BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: fíky sušenéZemě původu: Řecko

  39,00 Kč
 • BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK! (bez barviv, cukru a konzervačních látek) Složení: datle sušené vypeckovanéZemě původu: Irán

  27,00 Kč
 • Složení: pomerančová kůra, cukr, kyselina citronová Země původu: ItálieSkladujte na suchém a chladném místě.

  27,00 Kč
 • Složení: zázvor sušený. Země původu: Thajsko. Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Použití: K přímé spotřebě.

  55,00 Kč
 • Složení: kokos.Může obsahovat stopy arašídů, suchých skořápkových plodů, sezamu a oxidu siřičitého. Země původu: Thajsko / Filipíny / Vietnam / Srí Lanka / Indonésie. Skladování: Skladujte při teplotě 20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%.

  18,00 Kč
 • Složení: strouhaný kokos.Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sezamu a oxidu siřičitého. Země původu: Srí Lanka / Vietnam / Indonesie. Skladování: Skladujte při teplotě do 20 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Použití: K přímé spotřebě.

  22,00 Kč
 • Složení: plody kustovnice čínské sušené na slunci.Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, sezamu a oxidu siřičitého. Země původu: Čína. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%.

  43,00 Kč
 • Složení: plody kustovnice čínské sušené na slunci.Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, sezamu a oxidu siřičitého. Země původu: Čína. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%.

  127,00 Kč
 • Složení: datle bez jader. Země původu: Irán Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Použití: Díky přirozené sladkosti se skvěle hodí do müsli směsí, k pečení a přípravě desertů.

  27,00 Kč
 • Složení: Semena chia.Může obsahovat stopy arašídů a sezamu. Země původu: Paraquay. Skladování: Skladujte při teplotě do 30°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 30 %. Použití: K přímé spotřebě - do müsli, kaší, jogurtů. Vhodné do pečiva, k zahušťování nebo výrobě chia pudingu.

  30,00 Kč
Zobrazeno položek 25 - 36 z 60
Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, že zde nyní nenaleznete kompletní sortiment. Postupně jej budeme rozšiřovat. Pokud si chcete objednat produkt, který jste zde nenašli, napište nám ho do poznámky k objednávce nebo na email: obchod@potraviny-ke-zdravi.cz. Rádi ho pro Vás seženeme. Děkujeme za pochopení.